+90 216 370 08 05

PAK YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  Kurulduğu Günden Bugüne Birçok Kurumsal Firmanın Otomatik Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri İle Kurulum ve Alt Yapı Projelerinde Birçok Başarılı İşlere İmza Atmıştır. Profesyonellik Gerektiren Yangın Söndürme Sistemleri Tecrübeli Personeli, Yılların Deneyimi İle Buluşmuş ve Firmalar İçin Büyük Alt Yapıların Oluşturulmasında Çözüm Ortaklığı Yaparak Başarılı Projeler Geliştirmiştir.

Genç Dinamik Kadrosu, Tecrübeli Personelleri, Türkiye Geneli Servis Ağı Hizmeti İle Müşterilerinin Memnuniyeti İçin Yıllardır Sektörde Hizmet Vermektedir. Gelişen Teknolojiyi Yakından Takip Ederek, Kendi Bünyesinde Üretimini Gerçekleştirdiği Ürünlerini En Son Teknolojiyi Kullanarak Müşterlerine Sunan Firmamız Türkiye Genelinde Birçok Tanınmış Kurumsal Markalara Hizmet Vermiş Bulunmaktadır.

Pak Mühendislik Ailesi Olarak Yangın Söndürme Sistemleri Sektöründe, Firmamızın Satışını Yaptığı Fm200 Gazlı Söndürme Sistemleri, Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri, Karbondioksit(CO2) Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, İnert Argon Gazlı Söndürme, Pano İçi Yangın Söndürme Sistemleri, İmalatı ve Üretimi Kendi Bünyesinde Bulunmaktadır. Üretici Firma Olmanın Avantajlarını Müşterileri İle Paylaşan PAK MÜHENDİSLİK Hızlı Çözümler Sunan ve Hızlı Servis Ağı İle En İyi Hizmeti Veren Firmalar Arasında Yer Almaktadır. Türkiye’de İmalatçı ve Yerli Üretim Belgesine Sahip Az Kuruluşlardan Bir Tanesidir.

Üretim Sürecinde Kalite ve Güvenilir Ürün Üretimi, Profesyonel Çözüm Sunan Dinamik Çalışan Sistemler, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri İle İlgili En Son Teknoloji Alt Yapısını Kullanarak En İyi Çözümleri Sunan PAK MÜHENDİSLİK Ailesi İçin Müşterilerinin Memnuniyeti En Önemli Unsurlar Arasında Yer Almaktadır.